Piątek, 24.05.2019

Gramy dla Kundelka

start 10.12.2018 godz. 18:00
koniec 10.12.2018 godz. 20:00

Lokalizacja: Rzeszów, Wydział Muzyki - Uniwersytet Rzeszowski Rzeszów, ul.J.Dąbrowskiego 83

Studenci Wydziału Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego od lat wspierają zwierzęta bezdomne przebywające w schronisku Kundelek, organizując koncert na ich rzecz. 
Podczas koncertu prezentowane są utwory w klimacie jazzu i bluesa. Wejście na koncert jest bezpłatne, można jednak zostawić darowiznę na rzecz schroniska.
Na koncercie obecni są też wolontariusze schroniska, którzy mogą odpowiedzieć na pytania odnośnie zwierząt w schronisku i samej placówki. Tradycyjnie też na koncert przychodzą czworonożni reprezentanci. Ponieważ odsetek adopcji wśród psich uczestników jest niezwykle wysoki, pojawiają się tam zwierzaki potrzebujące więcej szczęścia, aby znaleźć swój nowy dom. W tym roku psim ambasadorem będzie pitbullka Lugia, która pomimo tego że jest psem pięknym, nie znalazła jeszcze nowego opiekuna. 
Utwory, które były prezentowane w roku ubiegłym, zostały nagrane następnie w studiu i wydane w formie płyty, którą będzie można dostać podczas tegorocznego koncertu.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu mielecity.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of the section- ---------------------------------------------------------------