Czwartek, 20.06.2019

2.Bieg policz się z cukrzycą - Mielec

start 13.01.2019 12:00

Projekt Zdrowie Mielec i Studio Wizualne Damian Gąsiewski

koniec 13.01.2019 15:00

Lokalizacja: Mielec

13 stycznia 2019 r. odbędzie się 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W tym dniu w Mielcu odbędzie się po raz drugi bieg pod hasłem : "Policz się z cukrzycą". Trasa biegu będzie liczyć 6 kilometrów. Liczba miejsc jest ograniczona : może wystartować 150 uczestników, a całkowity dochód z pakietów startowych trafi na konto WOŚP (pieniądze przeznaczone zostaną na zakup pomp insulinowych dla kobiet w ciąży, zmagających się z cukrzycą)

Uczestnicy biegu będą mogli liczyć m.in. na pakiety startowe, medale i ciepły posiłek regenerujący.

 

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu mielecity.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of the section- ---------------------------------------------------------------