Bardzo kameralny koncert dla wąskiego grona melomanów

start 13.10.2019 19:00

Klub Muzyczny HADES

koniec 13.10.2019 21:00

Lokalizacja: Mielec, Klub Muzyczny HADES

Z oficjalnej strony Zespołu:
"Kroke to zespół, który święci tryumfy na światowej scenie muzycznej od ponad 25-ciu lat. Początkowo był kojarzony jedynie z muzyką klezmerską, a w swojej obecnej twórczości sięga po inspiracje do muzyki etnicznej i autorskie improwizacje. W ten sposób zespół stworzył własny, unoszący się ponad granicami i formami, styl, który został doceniony nie tylko publiczność, ale także innych artystów na całym świecie."
Od początku istnienia ideą zespołu było ciągłe szukanie czegoś nowego, także w nas samych. Chcielibyśmy - przyznają muzycy - aby nasza muzyka była nazywana po prostu muzyką Kroke.

Zespół "Kroke" tworzą:
Tomasz Kukurba (altówka)
Jerzy Bawoł (akordeon)
Tomasz Lato (kontrabas)

Niedziela, 13 października 2019 o 19:00 – 21:00

Z całą pewnością koncert ten będzie ucztą dla duszy, głęboko zapadającą w pamięć słuchaczy. Klub Muzyczny HADES dysponuje jedynie 100 miejscami.

Bilety w cenie 90 zł/100 zł do nabycia w klubie oraz na www.kupbilecik.pl
Dzieci do 10-go r.ż wstęp gratis, oczywiście pod nadzorem opiekunów.
Rezerwacja stolików: 503317198.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu mielecity.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.