Besko - II Podkarpacki Zlot Rowerzystów pod patronatem Wójta Gminy Besko

start 20.07.2019 18:30

Urząd Gniny Besko, Trasy rowerowe Mielec, Rowery Madej, Przełomy Wisłoka

koniec 21.07.2019 23:00

Lokalizacja: Besko, Nabrzeże Wisłoka przy ul. Południowej

Spotykamy się po raz drugi w Besku,w pięknej beskidzkiej miejscowości położonej nad Wisłokiem.

Zlot odbędzie się w ramach Dni Beska a więc będziemy mieli możliwość uczestniczenia w licznych atrakcjach, w tym koncertach zespołów,które będą występować w parku, obok miejscowego kościoła.

Sobota 20 lipca

  • Rompey godz.18 30
  • Krywań godz.20 00
  • Teatr ognia godz.21 30 

Niedziela

  • My godz.19 30
  • Golden Life godz.21 00

Miejscem Zlotu jest nabrzeże Wisłoka przy ul. Południowej, gdzie będzie możliwość skorzystania z bezpłatnego strzeżonego pola namiotowego. Tutaj też i przy pobliskim Urzędzie Gminy zlokalizowane będą parkingi.

Uczestnicy Zlotu wezmą udział w dwóch rajdach relaksowych, które rozpoczną się w miejscu Zlotu a też w dwóch rajdach górskich.

Więcej informacji i regulamin dostępne pod adresem: https://trasyrowerowe-mielec.blogspot.com/2019/02/regulamin-ii-podkarpackiego-zlotu.html

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu mielecity.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.