Wtorek, 22.10.2019

Mielec - Zajęcia wakacyjne „LATO 2019”

start 01.07.2019 11:00

Wójt Gminy Mielec, Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec, Ośrodku Kultury w Chorzelowie

koniec 12.07.2019 14:30

Lokalizacja: Chorzelów, Wola Mielecka, Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec, Filia Ośrodka Kultury w Woli Mieleckiej

Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec serdecznie zaprasza do wspólnego spędzenia wolnego czasu podczas letniego wypoczynku. 

Przez dwa tygodnie lipca uczestnicy będą mogli doskonalić swoje zdolności plastyczne i taneczne oraz skorzystać z przygotowanych wycieczek. Warsztaty odbywać się będą w godzinach 11:00-13:00. 

W poniedziałki i środy spotykamy się w Ośrodku Kultury w Chorzelowie natomiast we wtorki i czwartki w Filii Ośrodka Kultury w Woli Mieleckiej. 

W pierwszy piątek lipca zapraszamy na wycieczkę do Kina Galaktyka w Mielcu na film pt. „Sekretne życie zwierzaków domowych 2”. W drugi piątek lipca bawimy się we wrotkarni w Mielcu. 

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest akceptacja regulaminu dostępnego na stronie internetowej Ośrodka Kultury: https://kultura.gmina.mielec.pl/regulaminy1/Regulamin_uczestnictwa_w_zaj%C4%99ciach_wakacyjnych.pdf

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu mielecity.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.