Mielec - Mielecki Trail Duathlon

start 24.08.2019 08:00

Zabiegani Mielec

koniec 24.08.2019 14:30

Lokalizacja: Mielec, Parking "Lesiówka"

To już będzie trzecia edycja. Na zakończenie wakacji warto wziąć udział w tym wydarzeniu. Poprzednie edycje Duathlonu pozwoliły nam zebrać sporo doświadczenia, a Wasze opinie upewniły nas w przekonaniu, że trzeba to zrobić jeszcze raz i jeszcze lepiej.
To nie jest wydarzenie skierowane do "wymiataczy", ale będzie można się zmęczyć. Na początek około 5 km biegu, potem około 15 km pedałowania, a na koniec znów 5 km biegiem. Wszystko to po ścieżkach naszych pięknych lasów. Warto wybrać się z rodzinami, znajomymi, bliskimi, kibicami :) Postaramy się, żeby nikt się nie nudził :)

Źródło: https://www.facebook.com/events/331032334266280

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu mielecity.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.