Poniedziałek, 18.02.2019

Nazywam się Miliard / One Billion Rising Mielec

start 14.02.2019 godz. 16:00

Nazywam się Miliard/ One Billion Rising Mielec; Miasto Mielec; Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu \

koniec 14.02.2019 godz. 16:30

Lokalizacja: Mielec , al. Niepodległości 7

W 2019 roku tematem wiodącym akcji w Polsce jest kwestia zgody na kontakty intymne.
Mielec, po raz pierwszy, aktywnie przyłączył się do akcji Nazywam się Miliard / One Billion Rising Poland 2019!

Wiele krajów zmieniło swoje prawo dotyczące przemocy seksualnej, uznając że seks bez wyraźnej zgody jest gwałtem. To bardzo ważne zmiany. W Polsce cały czas to kobieta/ dziewczyna musi udowodnić, że powiedziała wystarczająco głośno i wyraźnie „nie”, aby udowodnić winę gwałciciela.
Już 14 lutego, o godzinie 16.00, przed Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu, można wyrazić swój sprzeciw poprzez taniec!

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu mielecity.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of the section- ---------------------------------------------------------------