Czwartek, 23.05.2019

Zabiegani Charytatywnie: Rodzinnie biegamy - Kacperkowi pomagamy

start 17.03.2019 godz. 11:00

Zabiegani Mielec i Fundacja "Odwaga jest w Tobie"

koniec 17.03.2019 godz. 12:00

Lokalizacja: Mielec, Górka Cyranowska

Bieg Charytatywny na około 6 km to inicjatywa sportowa mająca na celu zbiórkę pieniędzy dla Kacpra.
 Kacperek cierpi na nieuleczalną chorobę „Zespół Leigha” – jest to metaboliczna, bardzo rzadka choroba neurodegeneracyjna o podłożu genetycznym. 
Kacperek potrzebuje konsultacji specjalistów, rehabilitacji, drogich mito-ceutyków oraz sprzętu specjalistycznego. Niezbęda jest ciągła opieka, dlatego jeden z rodziców musiał w 100% poświęcić się dla jego dobra. Nadzieją dla rodziców i ich synka są terapie genowe.

Bieg odbędzie się w niedzielę 17 marca 2019 r. w Parku Leśnym Górka Cyranowska w Mielcu. Trasa biegu przebiegać będzie parkowymi chodnikami oraz alejkami leśnymi. Do pokonania zawodnicy będą mieć 1, 2 lub 3 pętle. 

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu mielecity.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of the section- ---------------------------------------------------------------