Czwartek, 20.06.2019

Trzy Maszty - Koncert

start 19.01.2019 21:00

Klub Muzyczny Hades, Trzy Maszty

koniec 19.01.2019 23:00

Lokalizacja: Mielec, Krótka 5

"Trzy Maszty to projekt założony przez Krzysztofa “Grzebienia” Grzebieniaka (śpiew, gitara), którego celem jest łączenie muzyki o charakterze żeglarskim oraz szant z muzyką rockową. Przy powstawaniu tej hybrydy maczają swoje palce Mateusz "Mates" Wójkowski na gitarze elektrycznej oraz Marcin "Marjan' Walentynowicz - na gitarze basowej. Łokciami zaś radośnie wywija Karol Zawadzki przy obsłudze perkusji. Na koncertach z przyjemnością odskakuje od szarej rzeczywistości, aby dzielić się radością życia i fascynacją żaglami z publicznością! W 2018 roku zespół wydał swój pełnowymiarowy album “Pierwsza bitwa”, obecnie koncertuje oraz przygotowuje materiał na drugą płytę."
 

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu mielecity.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of the section- ---------------------------------------------------------------