Poniedziałek, 17.12.2018

Startup Mixer Rzeszów - Edukacja i Rozwój

start 12.12.2018 godz. 17:00

Organizator: Rzeszów Business Starter

koniec 12.12.2018 godz. 19:00

Lokalizacja: Rzeszów, Grand Hotel Boutique ul: Dymnickiego 1a

"Wydarzenie będzie składać się z 3 głównych części:

1. WYSTĘP GOŚCIA SPECJALNEGO:

👤 Ilona Adamska - Właściciel Agencji Public Relations I.D. Media

Wydawca i redaktor naczelna Law Business Quality i Imperium Kobiet, właścicielka Agencji Wydawniczo-Promocyjnej i Agencji Public Relations I.D. Media. Autorka książek, ceniona dziennikarka mająca na swoim koncie wywiady z takimi sławami jak Julio Iglesias, Oceana, Vanessa Mae czy Hans Zimmer. Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet, laureatka plebiscytu Kobiecy Biznes 2014 oraz Polish Business Queen 2016. W 2017 roku nagrodzona przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej statuetką Businesswoman Roku za wspieranie i promowanie przedsiębiorczości kobiet. Od ponad 12 lat prowadzi z sukcesem swoją firmę, wydając nie tylko magazyny, ale także blogi, portale lifestyle’owe. Pomysłodawczyni Akademii Law Business Quality - inspirujących spotkań dla kobiet sukcesu. Od lat działa charytatywnie na rzecz samotnych matek i dzieci chorych na raka. Miłośniczka koszykówki, kabaretów, podróży i psów.

2. STARTUP PITCH CONTEST:

W tej części wydarzenia 3 innowacyjne rzeszowskie startupy zaprezentuje swoje nowatorskie pomysły przed jury, które dokona wyboru najlepszego pomysłu biznesowego. Wystąpią:

Martyna Pokrzywa BLOGERKA - Autorka bloga Zaczytana Majka, który powstał w 2014 roku. Strona internetowa związana jest z rynkiem wydawniczym w Polsce i zza granicą. Blogerka to absolwentka Dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz Filologii Polskiej. Strona intenetowa to prezentacja jej ciągłego rozwoju i kreatywności. Oprócz czytania książek i zainteresowań związanych z tą tematyką Zaczytana Majka pisze własne krótkie opowiadania i uwielbia chodzić do kin.

Kamil Ziarnowski (Właściciel / Dyrektor ds. Językowych English Forge) English Forge - Technical and Business English Language School – To jedyna szkoła językowa w regionie Stalowej Woli, która jest skoncentrowana na nauczaniu technicznego i biznesowego języka angielskiego. Specjalizacja w konkretnych obszarach językowych oraz innowacyjność w prowadzeniu zajęć jest odpowiedzią na potrzeby lokalnego przemysłu, studentów kierunków technicznych oraz osób indywidualnych.

Milena Sinacka - Właściciel firmy Wsparcie od kołyski - Jest coachem rodzinnym i dziecięcym, moderatorem zajęć muzyczno-rozwojowych dla niemowląt od 5 miesiąca życia i dzieci „Efekt Mozarta” i warsztatów muzyczno-ruchowych. Na swoich zajęciach uczy dzieci i rodziców jak słuchać muzyki klasycznej i od czego zacząć by ją pokochać, pokazuje jak wpływa ona na rozwój emocjonalny i intelektualny. Jest renesansową humanistką uważa, że każdy z nas powinien znać i rozróżniać najważniejsze utwory klasyczne jak Chopina czy Bacha. Firma „Wsparcie od kołyski” to nie tylko zajęcia dla dzieci, ale i również wsparcie młodych przedsiębiorstw w stawianiu ich pierwszych kroków w marketingu czy w social mediach. 

3. NETWORKING:

Nieoficjalna część wydarzenia, wymiana kontaktów, afterparty, podczas którego będziecie mieli okazję wymienić się doświadczeniami i pomysłami. Część ta zostanie uświetniona cateringiem. W ramach tej części nastąpi również losowanie niespodzianek dla uczestników wydarzenia."


 

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu mielecity.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of the section- ---------------------------------------------------------------